Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnstagram hesap onaylatma
09-07-2017, 03:50 AM
Yorum: #1
İnstagram hesap onaylatma
İnstagram hesabımı onaylatmak istiyorum fakemi açan çok oluyor arkadaşlarim karistiriyo fakeme dahi istek atiyolar lutfen acil yardim edin .
Tüm Mesajlarına Bak
09-12-2017, 09:44 AM
Yorum: #2
RE: İnstagram hesap onaylatma
İnstagram Hesabımda Mavi Tık Olmasını İstiyorum , Cep Telefonumu , Facebook Hesabımı ve Kimlik Doğrulamasını Yaptım. Mavi Tık İstememin Sebebi İse Sürekli Başka Hesaplar Açıp Benim Fotolarımı Koyuyorlar Ben Haklı Olarak Bundan Çok Rahatsız Oluyorum Şuan Benim Adıma Ve Benim Resimlerimi Koyan Tüm İnstagram Hesaplarını Zar Zorda Olsa Kapattırdım Ama Haklı Olarak Bunlarla Uğraşmak İstemiyorum Artık Ve Lütfen Hesabımı Onaylıyıp Mavi Tıkı Koyun
İnstagram Kullanıcı Adı = mesut.muslu.23
Tüm Mesajlarına Bak
09-12-2017, 10:19 AM
Yorum: #3
RE: İnstagram hesap onaylatma
İnstagram Hesabımda Mavi Tık Olmasını İstiyorum , Cep Telefonumu , Facebook Hesabımı ve Kimlik Doğrulamasını Yaptım. Mavi Tık İstememin Sebebi İse Sürekli Başka Hesaplar Açıp Benim Fotolarımı Koyuyorlar Ben Haklı Olarak Bundan Çok Rahatsız Oluyorum Şuan Benim Adıma Ve Benim Resimlerimi Koyan Tüm İnstagram Hesaplarını Zar Zorda Olsa Kapattırdım Ama Haklı Olarak Bunlarla Uğraşmak İstemiyorum Artık Ve Lütfen Hesabımı Onaylıyıp Mavi Tıkı Koyun
Kullanıcı adı: osman_tolgay
Tüm Mesajlarına Bak
11-28-2017, 04:56 AM
Yorum: #4
Star RE: İnstagram hesap onaylatma
İnstagram Hesabımda Mavi Tık Olmasını İstiyorum , Cep Telefonumu , Facebook Hesabımı ve Kimlik Doğrulamasını Yaptım. Mavi Tık İstememin Sebebi İse Sürekli Başka Hesaplar Açıp Benim Fotolarımı Koyuyorlar Ben Haklı Olarak Bundan Çok Rahatsız Oluyorum Şuan Benim Adıma Ve Benim Resimlerimi Koyan Tüm İnstagram Hesaplarını Zar Zorda Olsa Kapattırdım Ama Haklı Olarak Bunlarla Uğraşmak İstemiyorum ve Bana Açılmış Tüm Hesaplarda Bana Taciz Ve Zorbalık Ediyorlar Bunları Kapattıyorum Yeter Artık Ve Lütfen Hesabımı Onaylıyıp Mavi Tiki Koyun İnstagram Kullanıcı Adı =can_kndz52
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | İnstagram Türkiye Forum | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi